2013 Холидеј Подароци Водич:Врв 10 паметни телефони

ноември 28, 2013 admin 0

Тука има на врвот 10 паметни телефони, во потрага за совршен подарок? Врв 1: Apple iPhone 5s На iPhone 5s може да изгледа многу како и неговиот претходник. Но, со побрзо нов процесор, отпечатоци сензор, и подобрена камера ... Прочитај повеќе | Сподели сега!