luginë 1502 1506 1515 1702 1703 1705 1707 1901 Wireless Bluetooth Card Drivers Windows-Shkarko

Ndaj me:


Dell Wifi Card Mbështetje Shofer – 1502 1506 1515 1702 1703 1705 1707 1901

Rekomandohet për në fund të konsumatorëve. Përfshin Shkarko opsionet për shofer-vetëm dhe shofer-me software Dell.

 

Model pajisje: Dell Wifi Series

Version: publik

Qëllim:

Dell Wireless WiFi Software është e rekomanduar për në fund të konsumatorëve, përfshirë përdoruesit dhe klientët e biznesit të cilët nuk kanë nevojë për mjete të avancuara IT Administrator.

Si ta Instaloni:

  • Shkarko skedarin në një dosje në kompjuterin tuaj. Double klikoni në dosjen për të nisur instalimin.
  • Ose përcëlluese nga menaxheri pajisje.

Sisteme operative: (fjalëkalim : os-madhe)

 

Wireless card Online Shop

Mbështetje shofer nga OS-STORE

Ndaj me:


Bëhu i pari për të komentuar

Lini një Përgjigju

Lidhu me:Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.