Intel 3160 3160HMW 3160NGW AC WIFI Wireless WLAN karte të Windows Drivers Software Download

intel driver

Ndaj me:


intel 3160 shofer >>>

Rekomandohet për në fund të konsumatorëve. Përfshin Shkarko opsionet për shofer-vetëm dhe shofer-me Intel ® Proset / Software Wireless.

Model pajisje: 3160 seri

Version: publik

Qëllim:

Intel Proset / Wireless WiFi Software është e rekomanduar për në fund të konsumatorëve, përfshirë përdoruesit dhe klientët e biznesit të cilët nuk kanë nevojë për mjete të avancuara IT Administrator.

Si ta Instaloni:
Shkarko skedarin në një dosje në kompjuterin tuaj. Double klikoni në dosjen për të nisur instalimin.

Sisteme operative: (fjalëkalim : os-madhe)

 • Windows 98 / 2000 (Nuk ka mbështetje më)
 • Windows XP (Nuk ka mbështetje më)
 • Windows Vista (Nuk ka mbështetje më)
 • Windows 7 32-bit : dowload
  Windows 7 64-bit : dowload
 • Windows 8 32-bit : dowload
  Windows 8 64-bit : dowload
 • Windows 10 32-bit : dowload
  Windows 10 64-bit : dowload

Më shumë intel pajisja celulare Vizita Detaje këtu.

Mbështetje OS-STORE

Ndaj me:


Bëhu i pari për të komentuar

Lini një Përgjigju

Lidhu me:Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.