Intel Server Processors-Intel® Atom™ Processor for Server

Ndaj me:


Emri i produktitstatusLaunch Date# i coresTDP
Intel® Atom™ Processor C2750
(4M Cache, 2.40 GHz)
nisurQ3'13820 W
Intel® Atom™ Processor C2730
(4M Cache, 1.70 GHz)
nisurQ3'13812 W
Intel® Atom™ Processor C2550
(2M Cache, 2.40 GHz)
nisurQ3'13414 W
Intel® Atom™ Processor C2530
(2M Cache, 1.70 GHz)
nisurQ3'1349 W
Intel® Atom™ Processor C2350
(1M Cache, 1.70 GHz)
nisurQ3'1326 W
Intel® Atom™ Processor S1260
(1M Cache, 2.00 GHz)
Fundi i jetësQ4’1228.5 W
Intel® Atom™ Processor S1240
(1M Cache, 1.60 GHz)
Fundi i jetësQ4’1226.1 W
Intel® Atom™ Processor S1220
(1M Cache, 1.60 GHz)
Fundi i jetësQ4’1228.1 W

 

A Choice Konflikti-Free

procesorë Intel janë në zemër të shumë minerale ~ produktet e varura. Ne besojmë se mund të bëjë një ndryshim, së bashku me partnerët tanë, duke punuar për të eliminuar minerale konfliktuoze se Fondi dhunë nga furnizimi tonë chain.Where mund të gjej më të plotë lloji recetë Intel dhe modelit -OS-dyqan.

 

Nga OS-STORE.

Ndaj me:


Bëhu i pari për të komentuar

Lini një Përgjigju

Lidhu me:Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.