Intel Server Processors-Intel® Xeon® Processor 6000 Sequence

Ndaj me:


Emri i produktitstatusLaunch Date# i coresTDPGraphics procesor
Intel® Xeon® Processor X6550
(18M Cache, 2.00 GHz, 6.40 GT / s Intel QPI)
Fundi i jetësQ1'108130 W
Intel® Xeon® Processor E6540
(18M Cache, 2.00 GHz, 6.40 GT / s Intel QPI)
Fundi i jetësQ1'106105 W
Intel® Xeon® Processor E6510
(12M Cache, 1.73 GHz, 4.80 GT / s Intel QPI)
Fundi i jetësQ1'104105 W

A Choice Konflikti-Free

procesorë Intel janë në zemër të shumë minerale ~ produktet e varura. Ne besojmë se mund të bëjë një ndryshim, së bashku me partnerët tanë, duke punuar për të eliminuar minerale konfliktuoze se Fondi dhunë nga furnizimi tonë chain.Where mund të gjej më të plotë lloji recetë Intel dhe modelit -OS-dyqan.

 

Nga OS-STORE.

Ndaj me:


Bëhu i pari për të komentuar

Lini një Përgjigju

Lidhu me:Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.