OSGEAR DW1900BT RTL8814AE WIFI Wireless WLAN Card Drivers for Windows Mac Linux Download

Ndaj me:


OSGEAR Wireless mbështetje shofer seri – RTL8814AE

Rekomandohet për në fund të konsumatorëve. Përfshin Shkarko opsionet për shofer-vetëm dhe shofer-me Realtek / software Qualcomm.

Model Aplikoni: DW1300BT-RTL8814AE

 

Qëllim:

OSGEAR Wireless WiFi Software është e rekomanduar për në fund të konsumatorëve, përfshirë përdoruesit dhe klientët e biznesit të cilët nuk kanë nevojë për mjete të avancuara IT Administrator.

 

Si ta Instaloni:

  • Shkarko skedarin në një dosje në kompjuterin tuaj. Double klikoni në dosjen për të nisur instalimin.
  • Ose përcëlluese nga menaxheri pajisje.

 

Sisteme operative: (fjalëkalim : os-madhe)

  • Windows 98 / 2000 (Nuk ka mbështetje më)
  • Windows XP 32-bit / 64-bit (Nuk ka mbështetje më)
  • Windows Vista 32-bit / 64-bit (Nuk ka mbështetje më)
  • Windows 7 32-bit / 64-bit
  • Windows 8 32-bit / 64-bit
  • Windows 10 32-bit / 64-bit
  • Mac OS (kontakt)
  • Linux (kontakt)

 

Më shumë informacion Wireless Device

Mbështetje shofer nga OS-STORE

Ndaj me:


Bëhu i pari për të komentuar

Lini një Përgjigju

Lidhu me:Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.