RaLink RT3290 WIFI Wireless Drivers WLAN Card për Windows Shkarkim

Ndaj me:


RaLink mbështetje shofer seri:

Rekomandohet për në fund të konsumatorëve. Përfshin Shkarko opsionet për shofer-vetëm dhe shofer-me RaLink / software Qualcomm.

 

Model pajisje: RaLink shoferët RT3290

Version: publik

Qëllim:

RaLink Wireless WiFi Software është e rekomanduar për në fund të konsumatorëve, përfshirë përdoruesit dhe klientët e biznesit të cilët nuk kanë nevojë për mjete të avancuara IT Administrator.

Si ta Instaloni:

  • Shkarko skedarin në një dosje në kompjuterin tuaj. Double klikoni në dosjen për të nisur instalimin.
  • Ose përcëlluese nga menaxheri pajisje.

Sisteme operative: (fjalëkalim : os-madhe)

 

Wireless card Online Shop

Mbështetje shofer nga OS-STORE

Ndaj me:


1 koment

Lini një Përgjigju

Lidhu me:Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.