Sierra MC8700 3G WWAN WLAN Wireless WIFI Card Module Drivers windows Download

OS-STORE driver support

Ndaj me:


Sierra Series Driver Support:

Rekomandohet për në fund të konsumatorëve. Includes download options for driver-only and driver-with Sierra software.

 

Model pajisje: vargmal i thepisur MC8700

  • Të gjithë shoferët nuk janë të mbështetur çdo model të.

Version: publik

Qëllim:

Sierra 3G WWAN Wireless WiFi Software is recommended for end-customers, përfshirë përdoruesit dhe klientët e biznesit të cilët nuk kanë nevojë për mjete të avancuara IT Administrator.

Si ta Instaloni:

  • Shkarko skedarin në një dosje në kompjuterin tuaj. Double klikoni në dosjen për të nisur instalimin.
  • Ose përcëlluese nga menaxheri pajisje.

Sisteme operative: (fjalëkalim : Kliko këtu)

shënim: Ne vetëm të sigurojë shofer, dial-up software ju lutem gjeni operatorët lokalë.

 

Wireless card Online Shop

Mbështetje shofer nga OS-STORE

Ndaj me:


Bëhu i pari për të komentuar

Lini një Përgjigju

Lidhu me:Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.