Shkarkim falas Blu-ray BD DVD CD Video Player

Blu-rreze Disk (shkurtim BD) është një prej brezit të ardhshëm të formateve disk pas DVD për të ruajtur me cilësi të lartë video dhe me kapacitet të lartë të dhënave. Blu-ray Disc është një specifikim disk të gjeneratës së ardhshme të planifikuara nga-ray Blu Disc Association, e cila është e përbërë nga Sony dhe Matsushita Electric Industrial Co, Ltd., dhe SONY udhëhequr promovimin plotë të produkteve të përafërta në 2006. Blu-ray disqet janë të emëruar për lexim dhe shkrim duke përdorur një rreze blu lazer në një gjatësi vale të 405 nanometra (një 650 nanometer gjatësi vale lexues kuqe për DVD dhe një 780 nanometer gjatësi vale infra të kuqe për CD). Këtu është një grup i profesionale Blu-ray software shkëlqyer djegie playback për të gjithë për të ndarë.

Vizita shumë e rekomanduar software poshtë ~~~

USB3.0 BD Reader
Hot Oferta ~ ~ ~

USB3.0 BD Reader
Aluminum Strehimi

USB3.0 BD Reader
Slot në Type

USB2.0 BD Reader
Classic Model

Blu-Ray BD DVD CD play software ~

Ju lutemi përdorni dhe mbështetjen software origjinale

4k/8k click here

LEAWO Blu-ray Player

Leawo vepron si të lirë Blu-ray Disk lojtar, pa pagesë DVD disk player, pa pagesë 4K HD video, Dosja player pa pagesë ISO, dhe lojtar i lirë audio. Duke qenë një app lirë Blu-ray disk player software, ajo luan disqe Blu-ray për të plotësisht të lirë, dhe rënie në përputhje me disqe DVD rishikim, pa marrë parasysh se ato janë komerciale apo të rregullta. Ajo është e mirë software i lirë për të luajtur Blu-ray në Windows (duke përfshirë Windows Vista, XP, 7, 7, 8, 8.1, dhe 10).

CyberLink PowerDVD

PowerDVD mbushur me film të veçantë, music and photo features indispensable for creating an unbeatably immersive sight & përvoja shëndoshë. Dhe për njerëzit në kërkim për të krijuar një të ndjehen kinema në shtëpitë e tyre, PowerDVD tani ka teknologji botërore pari thelbësore për të maksimizuar potencialin e 4K dhe HDR tuaj TV!

Macgo Blu-Ray player

standard Versiom - The best Blu-ray player software that supports BD, files ISO dhe dosjet BDMV me përshpejtimin hardware të jashtëzakonshme - BluFast MX.

Pro Version - Mbështetje të plotë me tipare Blu-ray menu Rritja e cilësisë origjinale audio Compatible me formate të shumta të mediave

Corel WinDVD Pro

Sillni Hollywood në shtëpi me rishikim kryesor videove, Blu-ray dhe DVD software, Corel® WinDVD® Pro. Nga me rezolucion të lartë video 4K dhe HEVC (H.265 *), për video 3D, DVD dhe Blu-ray, gëzojnë një gamë të madhe të formateve me cilësi mahnitëse, Dolby shëndoshë dhe më shumë. kontrollet intuitive në një përditësuar, Ndërfaqja modern ju lejojnë lehtësisht video të bëj rregullim të imët dhe audio. Plus, gëzojnë rishikim e duhur me i ri 240 performanca fps.

AnyMP4 Blu-Ray player

Luajnë ndonjë Blu-ray Disc / dosje / ISO image file, 4K video dhe 1080p HD video me imazhin definicion të lartë dhe cilësi të shkëlqyera videove.

Blu-ray Toolkit është gjitha-në-një Blu-ray software, i cili perfshin Blu-ray, Blu-ray Ripper, dhe software Blu-ray Copy Platinum. Me këtë Toolkit fuqishme dhe të gjithanshëm Blu-ray, përdoruesit mund të lehtë të trajtuar çdo çështje Blu-ray dhe të gëzojnë një përvojë të jashtëzakonshme Blu-ray.

Aiseesoft Blu-ray Player

Një lojtar i fuqishëm që mund të luajë Blu-ray Disc, Blu-ray dosje, DVD disk / dosje / ISO file dhe media të përbashkët fotografi dhe video pa probleme. Ju jeni në gjendje për të luajtur ndonjë disk Blu-ray direkt me 1080p HD efekt vizual dhe luajnë H.265 / HEVC encoding video 4K fotografi losslessly në PC. Cfare ka me shume, Kjo Aiseesoft Blu-ray Player gjithashtu vepron si një lojtar të përbashkët për media për ndonjë HD / SD video files dhe ju jeni në gjendje të gëzojnë efektin immersive audio.

Merrni më shumë Mbështetje Blu-Ray dhe produktet ~ Kliko këtu

Bëhu i pari për të komentuar

Lini një Përgjigju